J | V | E | D | DG | ||
---|---|---|---|---|---|---|
67 | 16 | 22 | 29 | 58-88 | Histórico > | |
11 | 5 | 1 | 5 | 13-14 | Histórico > | |
7 | 0 | 3 | 4 | 4-11 | Histórico > | |
16 | 10 | 4 | 2 | 29-11 | Histórico > | |
3 | 3 | 0 | 0 | 8-0 | Histórico > | |
4 | 3 | 0 | 1 | 17-4 | Histórico > | |
108 | 37 | 30 | 41 | 129-128 |
D | 2024-03-30 | 16:00 | (C) | GD Portel | 0-2 | 1/8 | |||
V | 2024-03-09 | 15:00 | (C) | Cortiçadense | 7-0 | J6 | |||
V | 2024-02-18 | 15:00 | (F) | Valenças | 0-6 | J5 | |||
V | 2024-02-04 | 15:00 | (F) | Monte Trigo | 0-3 | J12 | |||
V | 2024-01-28 | 15:00 | (C) | Monte Trigo | 4-2 | J4 | |||
V | 2023-10-15 | 15:00 | (C) | GDR Canaviais | 1-0 | J3 | |||
V | 2023-10-01 | 15:00 | (C) | Monte Trigo | 4-0 | J1 | |||
D | 2023-09-10 | 15:00 | (C) | Quarteirense | 0-2 | 1E | |||
E | 2023-01-08 | 15:00 | (F) | Beira-Mar | 3-3 | J13 | |||
D | 2022-12-18 | 15:00 | (C) | Marítimo B | 0-2 | J12 | |||
V | 2022-12-11 | 15:00 | (F) | Guarda Desportiva | 2-3 | J11 | |||
V | 2022-12-04 | 15:00 | (C) | Lusitânia de Lourosa | 1-0 | J10 | |||
D | 2022-11-27 | 15:00 | (F) | Gondomar SC | 3-2 | J9 | |||
D | 2022-11-20 | 15:00 | (C) | SC Salgueiros | 0-2 | J8 | |||
D | 2022-11-13 | 15:00 | (F) | Rebordosa AC | 2-1 | J7 | |||
D | 2022-11-10 | 11:00 | (F) | B SAD | 4-0 | 4E | |||
E | 2022-11-06 | 15:00 | (C) | Alpendorada | 0-0 | J6 | |||
D | 2022-10-30 | 15:00 | (F) | Valadares Gaia | 2-1 | J5 | |||
D | 2022-10-23 | 15:00 | (C) | Camacha | 0-1 | J4 | |||
V | 2022-10-16 | 15:00 | (C) | Boavista | 1-0 | 3E | |||
V | 2022-10-09 | 15:00 | (F) | GD Resende | 1-2 | J3 | |||
E | 2022-10-02 | 15:00 | (C) | FC Alverca | 1-1(4-3 g.p.) | 2E | |||
D | 2022-09-25 | 15:00 | (F) | Leça FC | 4-0 | J2 | |||
E | 2022-09-18 | 15:00 | (C) | AD Castro Daire | 2-2 | J1 | |||
V | 2022-06-05 | 17:00 | (F) | Castrense | 1-2 | J10 | |||
V | 2022-05-29 | 17:00 | (C) | ACD Penedo Gordo | 1-0 | J9 | |||
D | 2022-05-25 | 20:00 | (F) | Aljustrelense | 2-0 | J8 | |||
E | 2022-05-22 | 17:00 | (F) | Vasco da Gama Vidigueira | 1-1 | J7 | |||
V | 2022-05-15 | 17:00 | (C) | CF União Serpense | 3-0 | J6 | |||
E | 2022-05-11 | 20:00 | (C) | Castrense | 1-1 | J5 | |||
E | 2022-05-08 | 17:00 | (F) | ACD Penedo Gordo | 1-1 | J4 | |||
V | 2022-05-01 | 16:00 | (C) | Aljustrelense | 2-0 | J3 | |||
V | 2022-04-14 | 20:00 | (C) | Vasco da Gama Vidigueira | 2-1 | J2 | |||
V | 2022-04-10 | 16:00 | (F) | CF União Serpense | 0-3 | J1 | |||
V | 2022-04-03 | 16:00 | (C) | Despertar SC | 4-0 | J22 | |||
E | 2022-03-27 | 15:00 | (F) | Almodôvar | 1-1 | J21 | |||
V | 2022-03-20 | 15:00 | (C) | Sp. Cuba | 6-0 | J20 | |||
V | 2022-03-13 | 15:00 | (F) | Renascente S.Teotónio | 0-1 | J19 | |||
D | 2022-03-09 | 20:00 | (F) | Aljustrelense | 3-0 | J12 | |||
V | 2022-03-06 | 15:00 | (C) | Castrense | 1-0 | J18 | |||
12 |