J | V | E | D | DG | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14 | 4 | 4 | 6 | 28-28 | Histórico > | |
10 | 4 | 1 | 5 | 29-25 | Histórico > | |
29 | 8 | 4 | 17 | 37-63 | Histórico > | |
18 | 13 | 1 | 4 | 65-25 | Histórico > | |
36 | 20 | 7 | 9 | 77-53 | Histórico > | |
2 | 0 | 0 | 2 | 3-5 | Histórico > | |
109 | 49 | 17 | 43 | 239-199 |
D | 2024-05-12 | 17:00 | (C) | GD Vialonga | 1-2 | J30 | |||
D | 2024-04-28 | 16:00 | (C) | Santa Iria | 1-4 | J28 | |||
E | 2024-04-21 | 16:00 | (F) | Jerumelo | 2-2 | J27 | |||
V | 2024-04-14 | 16:00 | (C) | At. Tojal | 1-0 | J26 | |||
V | 2024-04-07 | 19:00 | (C) | SC Sanjoanense | 3-0 | J25 | |||
D | 2024-03-24 | 16:00 | (F) | Vila F. Rosário | 2-1 | J24 | |||
D | 2024-03-17 | 15:30 | (C) | Coutada | 0-1 | J23 | |||
D | 2024-03-10 | 15:30 | (F) | FC Alverca C | 4-0 | J22 | |||
D | 2024-03-03 | 15:30 | (C) | Associação Murteirense | 0-2 | J21 | |||
D | 2024-02-25 | 15:30 | (F) | Águias de Camarate | 3-1 | J20 | |||
E | 2024-02-18 | 15:30 | (C) | Bobadelense | 2-2 | J19 | |||
D | 2024-02-13 | 15:00 | (F) | Águias de Camarate | 1-0 | 4E | |||
D | 2024-02-04 | 15:30 | (F) | Lourinhanense | 2-0 | J18 | |||
V | 2024-01-21 | 15:30 | (F) | Juventude Castanheira | 0-2 | J16 | |||
D | 2024-01-14 | 15:30 | (F) | GD Vialonga | 4-2 | J15 | |||
D | 2024-01-07 | 15:30 | (C) | Os Bucelenses | 0-4 | J17 | |||
V | 2023-12-17 | 18:00 | (C) | Sintrense B | 5-0 | J14 | |||
D | 2023-12-10 | 15:30 | (F) | Santa Iria | 4-0 | J13 | |||
V | 2023-12-03 | 15:30 | (C) | Jerumelo | 3-2 | J12 | |||
E | 2023-11-26 | 15:30 | (F) | At. Tojal | 1-1 | J11 | |||
D | 2023-11-19 | 15:30 | (F) | SC Sanjoanense | 5-1 | J10 | |||
V | 2023-11-12 | 15:30 | (C) | Vila F. Rosário | 4-2 | J9 | |||
D | 2023-11-05 | 15:30 | (F) | Coutada | 4-1 | J8 | |||
V | 2023-10-29 | 18:00 | (C) | FC Alverca C | 3-2 | J7 | |||
D | 2023-10-22 | 15:30 | (F) | Associação Murteirense | 2-0 | J6 | |||
V | 2023-10-15 | 18:00 | (C) | Águias de Camarate | 2-1 | J5 | |||
D | 2023-10-08 | 15:30 | (F) | Bobadelense | 2-0 | J4 | |||
D | 2023-10-01 | 15:30 | (C) | Lourinhanense | 0-3 | J3 | |||
D | 2023-09-24 | 15:30 | (F) | Os Bucelenses | 2-0 | J2 | |||
E | 2023-09-17 | 15:30 | (C) | Juventude Castanheira | 1-1 | J1 | |||
D | 2023-06-25 | 17:00 | (F) | Talaíde | 5-1 | J6 | |||
D | 2023-06-14 | 20:00 | (C) | FC Alverca C | 1-2 | J4 | |||
V | 2023-06-11 | 17:00 | (C) | Talaíde | 1-0 | J3 | |||
D | 2023-06-04 | 17:00 | (F) | FC Alverca C | 4-0 | J1 | |||
V | 2023-05-28 | 17:00 | (C) | A dos Cunhados | 3-2 | J30 | |||
V | 2023-05-21 | 17:00 | (F) | Monte Agraço | 0-1 | J29 | |||
V | 2023-05-14 | 17:00 | (C) | Carregado | 5-3 | J28 | |||
V | 2023-04-30 | 16:00 | (C) | Pedra | 4-0 | J26 | |||
D | 2023-04-23 | 16:00 | (F) | Arneiros | 3-2 | J25 | |||
V | 2023-04-16 | 19:00 | (C) | Ericeirense B | 5-1 | J24 | |||
12 |