2024/01/27 | Macedense / Doolibar Soc Oleica | 1-2 | Marítimo | ||||
Valpaços Futsal | 2-5 a.p. | Belenenses | |||||
GD EB D. João I | 3-6 | Nogueiró e Tenões | |||||
Dínamo Sanjoanense | 4-2 | CF Sassoeiros | |||||
AMSAC | 4-1 | CR Candoso/Natcal | |||||
ADR Retaxo | 4-5 | Rio Ave | |||||
Benfica | 2-1 | AD Fundão/Hotel Alambique | |||||
Reguilas Tires | 5-6 | Modicus Bruval | |||||
Os Vinhais | 0-4 | SC Braga | |||||
Torreense | 6-1 | Nun´Álvares | |||||
Sporting | 4-0 | Eléctrico | |||||
Ferreira do Zêzere | 2-2 (4-2 g.p.) | ACD Ladoeiro | |||||
ADCR Caxinas Poça Barca | 5-0 | Burinhosa | |||||
Leões Porto Salvo | 3-1 | Quinta dos Lombos/ARTVISION | |||||
SC Barbarense | 4-0 | Lobitos Futsal | |||||
2024/01/28 | Portimonense | 7-0 | GDCP Livramento |
2023/12/08 | Dínamo Sanjoanense | 5-2 | Farense | ||||
2023/12/09 | Burinhosa | 7-3 | Sonâmbulos | ||||
Ferragudense | 1-2 | Lobitos Futsal | |||||
AMSAC | 5-3 | NSCP Pombal | |||||
SC Barbarense | 6-2 | Bairro Boa Esperança | |||||
FC Azeméis by Noxae | 1-3 | Marítimo | |||||
Saavedra Guedes | 5-9 | Valpaços Futsal | |||||
Nogueiró e Tenões | 4-0 | Vilaverdense | |||||
São Mateus | 1-4 | Modicus Bruval | |||||
Arnal | 1-5 | ACD Ladoeiro | |||||
ADR Retaxo | 5-1 | CP Vila São Sebastião | |||||
Amigos de Cerva | 3-3 (3-4 g.p.) | GD EB D. João I | |||||
SC Sabugal | 3-8 | Rio Ave | |||||
Macedense / Doolibar Soc Oleica | 5-3 | FC Famalicão | |||||
Os Vinhais | 5-4 | GD Beira Ria | |||||
Paços de Ferreira | 4-8 | CF Sassoeiros | |||||
Vitória FC | 3-9 | Nun´Álvares | |||||
2023/12/10 | Viseu 2001/Palácio do Gelo | 2-7 | Reguilas Tires | ||||
GDCP Livramento | 7-2 | CD Póvoa | |||||
2023/12/13 | Albufeira Futsal | 0-4 | Portimonense |
2023/11/11 | Mourão FC | 3-3 (1-3 g.p.) | Sonâmbulos | ||||
Farense | 6-3 a.p. | Pedreles | |||||
ACD Ladoeiro | 4-2 | ABC Nelas | |||||
Marítimo | 3-2 | Os Patos | |||||
FC Azeméis by Noxae | 7-4 a.p. | UPVN | |||||
Os Vinhais | 5-1 | Maia Futsal | |||||
Amigos de Cerva | 8-4 | ADC Constantim | |||||
GDR Gondarém | 0-5 | Nun´Álvares | |||||
Amarense | 1-2 a.p. | Burinhosa | |||||
GDCP Livramento | 3-2 | CS São João | |||||
GDC Salto | 3-3 (2-4 g.p.) | NSCP Pombal | |||||
UD Sousel | 1-9 | AMSAC | |||||
CP Vila São Sebastião | 9-6 | GD Cem Paus | |||||
CF Sassoeiros | 7-2 | Mendiga | |||||
Miramar Império | 1-4 | Vitória FC | |||||
Modicus Bruval | 7-2 | CA Mogadouro | |||||
MTBA | 6-7 | Portimonense | |||||
Lobitos Futsal | 6-2 | GDC Baronia | |||||
GD Beira Ria | 7-1 | VC Santarém | |||||
GD EB D. João I | 2-1 | Boavista | |||||
Rio Ave | 7-4 a.p. | Lusitânia dos Açores | |||||
2023/11/12 | Reguilas Tires | 7-1 | Contacto | ||||
URD Juncalense | 3-7 | São Mateus | |||||
Arsenal Maia | 2-4 | Paços de Ferreira |
2023/10/14 | Manjoeira | 0-1 | CP Vila São Sebastião | ||||
São Mateus | 5-2 | CD Miranda do Douro | |||||
Sonâmbulos | 6-2 | Santa Clara | |||||
Arnal | 7-2 | GDR Agualva | |||||
SC Sabugal | 8-5 | Pontassolense | |||||
Miramar Império | 10-2 | CB Oleiros | |||||
Amigos Abeira Douro | 2-4 | Boavista | |||||
GD EB D. João I | 7-4 | Gaeirense | |||||
GD Biscoitos | 1-3 | Os Vinhais | |||||
Nacional | 0-4 | GDC Salto | |||||
2023/10/15 | GD Minhocas | 0-9 | Mendiga | ||||
Mourão FC | 4-2 | CD São João | |||||
Saavedra Guedes | 4-3 | AD Jorge Antunes | |||||
Aguiar da Beira | 1-8 | Vilaverdense | |||||
Porto Moniz | 2-4 | Valpaços Futsal | |||||
Casa do Povo de Esgueira | 3-6 | ACD Ladoeiro | |||||
Ferragudense | 2-1 | AD Quinta do Conde | |||||
GRUDER | 3-5 | Amarense | |||||
URD Juncalense | 4-2 | GD Piedade | |||||
RSC Açores | 3-5 | Farense | |||||
Viseu 2001/Palácio do Gelo | 8-8 (12-10 g.p.) | União de Chelo | |||||
GD Cem Paus | 9-4 | Ossela |