J | V | E | D | DG | ||
---|---|---|---|---|---|---|
5 | 2 | 1 | 2 | 8-5 | Histórico > | |
1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | Histórico > | |
30 | 13 | 5 | 12 | 46-60 | Histórico > | |
27 | 13 | 10 | 4 | 40-24 | Histórico > | |
59 | 35 | 11 | 13 | 107-53 | Histórico > | |
5 | 4 | 1 | 0 | 9-3 | Histórico > | |
1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | Histórico > | |
1 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | Histórico > | |
3 | 0 | 1 | 2 | 5-9 | Histórico > | |
132 | 68 | 30 | 34 | 218-158 |
D | 2023-11-26 | 15:30 | (C) | U. Lamas | 0-1 | J12 | |||
E | 2023-11-19 | 15:30 | (F) | JuveForce | 0-0 | J11 | |||
V | 2023-11-12 | 15:30 | (C) | Canedo | 2-0 | J10 | |||
V | 2023-11-05 | 15:30 | (F) | Estarreja | 2-3 | J9 | |||
D | 2023-10-29 | 15:30 | (C) | P. Brandão | 0-1 | J8 | |||
V | 2023-10-22 | 15:30 | (F) | Fiães SC | 0-2 | J7 | |||
D | 2023-10-15 | 15:30 | (F) | SC Espinho | 4-1 | J6 | |||
E | 2023-10-08 | 15:30 | (C) | Bustelo | 0-0 | J5 | |||
E | 2023-10-01 | 15:30 | (F) | RD Águeda | 1-1 | J4 | |||
E | 2023-09-24 | 15:30 | (C) | Oliveira do Bairro | 0-0 | J3 | |||
V | 2023-09-17 | 15:30 | (F) | ADC Lobão | 1-2 | J2 | |||
E | 2023-09-10 | 15:30 | (C) | Fermentelos | 1-1 | J1 | |||
V | 2023-05-07 | 17:00 | (C) | Alba | 2-1 | J10 | |||
V | 2023-04-30 | 16:00 | (F) | Pinheirense | 2-5 | J9 | |||
E | 2023-04-16 | 16:00 | (C) | LAAC | 1-1 | J7 | |||
E | 2023-04-07 | 16:00 | (C) | U. Lamas | 2-2(4-5 g.p.) | QF | |||
E | 2023-04-02 | 16:00 | (F) | AD Valonguense | 2-2 | J6 | |||
E | 2023-03-05 | 15:00 | (F) | LAAC | 1-1 | J2 | |||
V | 2023-01-29 | 15:00 | (C) | Beneditense | 2-1 | J15 | |||
D | 2023-01-22 | 15:00 | (C) | Vieirense | 0-2 | 2E | |||
D | 2023-01-15 | 15:00 | (F) | Peniche | 5-0 | J14 | |||
D | 2023-01-08 | 15:00 | (C) | Portomosense | 0-2 | J13 | |||
V | 2022-12-18 | 15:00 | (C) | GD Alvaiázere | 2-1 | J12 | |||
V | 2022-12-14 | (C) | Caldas SC B | 2-1 | J2 | ||||
D | 2022-12-11 | (F) | Avelarense | 2-1 | J11 | ||||
E | 2022-12-04 | (C) | Bombarralense | 0-0 | J10 | ||||
E | 2022-11-27 | 15:00 | (F) | Ginásio de Alcobaça | 1-1 | J9 | |||
E | 2022-11-20 | 15:00 | (C) | Nazarenos | 2-2 | J8 | |||
V | 2022-10-29 | 20:30 | (C) | Marinhense B | 1-0 | J6 | |||
V | 2022-05-29 | 16:00 | (C) | GD Alvaiázere | 2-0 | J30 | |||
E | 2022-05-21 | 20:30 | (F) | Alegre e Unido | 3-3 | J29 | |||
D | 2022-05-15 | 16:00 | (C) | Portomosense | 2-4 | J28 | |||
V | 2022-04-24 | 16:00 | (F) | Ginásio de Alcobaça | 2-3 | J25 | |||
V | 2022-04-10 | 16:00 | (C) | Meirinhas | 2-1 | J24 | |||
V | 2022-03-27 | 15:00 | (C) | Mirense | 2-1 | J22 | |||
D | 2022-03-23 | 20:30 | (F) | Portomosense | 4-0 | J13 | |||
D | 2022-03-20 | 15:00 | (F) | Alqueidão da Serra | 3-1 | J21 | |||
V | 2022-03-13 | (C) | Leiria e Marrazes | 2-1 | J20 | ||||
D | 2022-03-06 | (F) | Marinhense B | 4-1 | J19 | ||||
V | 2022-02-20 | 15:00 | (C) | Bombarralense | 2-1 | J18 | |||
12 |